Autofólie

Homologované autofólie: S platností od 09.11.2010 Vám nabízíme homologované autofólie značek BRUXSAFOL® nebo RANFOL včetně odborné montáže a atestu Proč autofólie?
  • OCHRANA PŘED HORKEM, OSLNĚNÍM A VYBLEDNUTÍM INTERIÉRU
Velké okenní plochy moderních vozů mají i své negativní stránky. Vlivem intenzivního slunečního záření se vozidlo rychle stává pojízdnou saunou. I při zapnuté klimatizaci slunce přes skla vozu pálí. Agresivní UV záření způsobuje vyblednutí látkových potahů a plastových částí vozu.
  • OCHRANA SOUKROMÍ
Podle zvoleného typu mohou autofólie zmenšit pohled dovnitř vozu při zachování průhledu z automobilu.
  • BEZPEČNOST A OCHRANA PROTI VLOUPÁNÍ
Všechny fólie snižují riziko úrazu střepinami, bezpečnostní fólie poskytují ochranu proti vloupání. BRUXSAFOL® kombinované fólie spojují bezpečnostní a protisluneční vlastnosti v jedné fólii.
  • INSTALACE A ZÁRUKY
Skla vozidla jsou zpravidla více či méně vypouklá a mají složité tvary. Pro dosažení perfektního vzhledu je nutné, aby fólie byly instalovány vyškoleným odborníkem. Všechny tyto podmínky splňujeme a tak Vám můžeme nabídnout montáž fólií bez vysklívání a zbytečné demontáže a instalaci zadního okna vozu z jednoho kusu fólie. V nabídce máme více než 35 typů ATESTOVANÝCH fólií od velmi světlé až po výrazně tmavé. Od neutrální šedé, přes bronzovou až po tuningovou zelenou, modrou nebo červenou. Cenovou kalkulaci Vám rádi sdělíme po předchozí konzultaci dle Vámi požadované fólie. Každá řada našich fólií má jiné vlastnosti a jsou vhodné pro různé Vaše požadavky.  
  

 Akceptujeme většinu platebních karet:

      

 
 
 
 
 
 
   
ONLINE OBJEDNÁVKA (Vyberte si jednoduše volný termín, který Vám vyhovuje.)

objednejte se online
Kontaktní formulář
(Nezávazně vyplňte, my se Vám obratem ozveme nebo se rezervujte online výše.)
Vaše jméno:
E-mail:
Telefon:
Datum příjezdu:
Čas příjezdu:
Důvod objednávky:
Vozidlo:
Potvrzuji, že jsem se seznámil/a se zásadami zpracování osobních údajů
Napište číslici pět:


AutoMotoServis.com | Tel.: +420 770 601 001 | Za Cukrovarem 976, Praha 9 - Čakovice | Zásady zpracování osobních údajů
Created by obsah.info, 2013 - 2020